top of page

מידע על צילומי ניובורן

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
7.jpg

מה כדאי לדעת כאשר את מחפשת צילומי ניובורן ? ואיך כדאי לבחור את הצלמת שלך ?

מתי מומלץ להצטלם?

חלון הזמנים לצילומי הניובורן מאוד צר. גיל הניובורן המתאים ביותר לצילומים הוא מגיל 5 ימים ועד גיל 14 יום. בנים עד יום לפני הברית או 3 ימים לאחר הברית על מנת שהמקום יחלים ולא יציק לבייבי שלכם. לרוב שבועיים לאחר הלידה, מתחילה תופעת הגזים המוכרת, דבר המקשה מאוד על צילומי ניובורן ולכן על מנת לייצר את התמונות הטובות ביותר עבורכם לזיכרון מתוק העדיפות היא לצלם עד גיל שבועיים.  

בנוסף לכך, צילומי הניובורן מתרחשים בשעות הבוקר על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר (בשעות אלו לרוב התינוקות בשינה הכי עמוקה שלהם). 

 

היכן מתרחשים הצילומים? 

הצילומים מתרחשים אצלי בסטודיו בפתח תקווה. איני מגיעה לבית הלקוח כיוון שאני מאמינה ביצירת גיוון כמה שיותר גדול ללקוחות שלי וצילומי הניובורן מצריכים אביזרים רבים ומגוונים ולכן אקבל אתכם אצלי בסטודיו נקי,מאובזר ומחומם כראוי על מנת ליצור לכם את המזכרת המתוקה ביותר. 

כיצד סשן הניוברן מתנהל?

לאחר שתגיעו לסטודיו, אני אעטוף את הבייבי שלכם בכל מיני עיטופים מהממים ואלביש בבגדים מתוקים. אעשה לבייבי שלכם תמונות על הפוף על רקעים בצבעים שונים וגם בעזרת אביזרים שונים ומגוונים. וכמובן בסוף גם אעשה לכם תמונה משפחתית על מנת שתזכרו את הרגע המרגש הזה, כי הוא בסופו של דבר שלכם. במידה ויש ילדים נוספים במשפחה ותרצו לבצע תמונה משפחתית אין שום בעיה! הסשן יתחיל בתמונות משפחתיות עם האחים הגדולים ולאחר מכן נעבור לצלם את הבייבי החדש.

 

מה צריך להביא לצילומים?

במידה ואת מניקה עדיף להביא איתך חלב שאוב ובקבוק על מנת להקל בזמן ההאכלה. במידה והבייבי אוכל תחליפים, דאגי להביא איתך קצת יותר מבדרך כלל. להיות דוגמנים זה מעייף ומגביר את תחושת הרעב :)

בנוסף יש צורך בכמה טיטולים ומשטח החתלה (בסופו של דבר ממש כמו לכל יציאה מהבית). במידה ותרצו סט משפחתי / סט הורים אנא דאגו לעצמכם לפירטי לבוש בסיסיים כמו חולצה שחורה ושמלה נוחה. כמובן מומלץ להביא 2 סטים למקרה שאחד מהם יתלכלך עקב האכלה, פילטה או כל דבר אחר.   

האם צילומי ניובורן בטיחותיים? האם כל התנוחות האלו לא מזיקות לתינוק?

הרשי לי להרגיע אותך, אני מבצעת את הצילומים באופן בטיחותי ביותר! סוג צילומים זה הוא ממש לא כמו צילומי משפחה, הריון וכו' ועל כן ישנה הכשרה מיוחדת אותה עברתי והנחיות בטיחות מחמירות לפיהן אני פועלת . אין שתיה חמה בסטודיו, הצילומים מבוצעים בגובה נמוך (כמעט בגובה הרצפה, כמובן עם הריפוד המתאים). והחשוב מכל, אני יודעת לזהות מתי לבייבי שלך נוח או לא. ישנן תנוחות שלא יהיו נוחות לכל תינוק. יש תינוקות שלא אוהבים להיות על הבטן ויש כאלו שפחות מחבבים תנוחות על הגב. ישנן כאלו שעדיין קפוצים מהלידה ולכן קשה להם לפתוח את הידיים לצדדים, את אלו אני יודעת לזהות לפי תגובות התינוק. ככה שגם אם את אמא טרייה, אל דאגה אני כאן. 

מעבר לכך, תינוקות עד גיל שבועיים לערך גמישים מאוד! והתנוחות שאני מצלמת, הן לגמרי תנוחות הדומות מאוד לתנוחות בהן היה ברחם! ולכן הבייבי שלך רגיל אליהם לחלוטין.   

באילו ימים ושעות נערכים הצילומים?

צילומי הניובורן בסטודיו נערכים בימים ראשון עד חמישי מהשעה 9:30-13:30

מה ההבדל בין עריכה בסיסית ועריכה אמנותית? ומי בוחר את התמונות לעריכה האמנותית?

בעריכה הבסיסית אני עוברת על כל התמונות ובוחרת את הטובות ביותר( בסופו של דבר אני מורידה את התמונות שהבייבי שלכם זז או פתח עין אחת וכו'. כל השאר שלכם! גם התמונות המתוקות עם הפיהוק הממיס!). לאחר מכן אני בודקת האם הצבעוניות וכמות האור בתמונה נכונים לכל תמונה ולפי זה עורכת את התמונות עבורכם, על מנת שתקבלו את התמונות בצורה הטובה ביותר. לאחר פעולה זו אתם תראו את התמונות בגלריה פרטית ותבחרו את התמונות שתרצו לעריכה האמנותית לפי החבילה שלכם. בעריכה זו אני עורכת את עור הפנים והגוף שיהיה חלק ונעים, מוסיפה תוספות מיוחדות של אור, רקע וטקסטורה במידת הצורך על מנת שהתמונות הסופיות יהיו WOW. 

 

לפי מה כדאי לבחור את צלמת הניובורן שלנו?

קודם כל את צריכה להבין איזה סגנון את אוהבת. האם את מתחברת לסגנון קלאסי ונקי של רקעים אחידים ונקיים עם מעט אביזרים אך בטוב טעם? או שאתם מתחברים לרקעים עמוסים, ציבעוניים שיש בהם הרבה התרחשות? או בכלל משהו שונה ובסגנון לייף סטייל? מאוד חשוב שתביני למה אתם מתחברת על מנת לבחור את הצלמת שלכם שיש לה את אותו הסגנון. לאחר מכן חפשי צלמות ניובורן ותראי את הצילומים שלהן. לאחר שהבנת מה אתם אוהבת ויש לך כמה שבחרתם, תתחילי לשלוח הודעה בפייסבוק, או בתיבת ההתקשרות באתר. המטרה היא שיחת טלפון, שבה תביני עם הצלמת האם אתם מתחברים והאם יש כימיה ביניכן ובעיקר האם היא עונה על הצורך שלך. 

  

 

 

כדי לשמוע ממני עוד ולהבין סופית האם אני הצלמת שלך, את מוזמנת להשאיר לי פרטים ואחזור אלייך 

bottom of page