top of page

 מידע על צילומי משפחה וילדים

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
9.2.jpg

מה כדאי לדעת כאשר את מחפשת צילומי משפחה? ואיך כדאי לבחור את הצלמת שלך?

מתי כדאי לעשות צילומי משפחה?

לצילומי משפחה לא חייב להיות "תירוץ"! כמובן שאפשר לעשותם במסגרת יום הולדת גיל שנה , שנתיים , שלוש וכו' אבל בסופו של דבר צילומי משפחה הם למעשה מתנה. לכם ולמשפחתכם, כדי ליצור רגעים מיוחדים וקסומים שאתם רוצים לזכור ולשמור. או אולי לתת לאהובים עליכם מזכרת מהם.  

כמה זמן מראש מומלץ לקבוע צילומי משפחה? 

מומלץ לקבוע לפחות חודש מראש צילומי משפחה ובמידה ואתם מעוניינים להצטלם ביום שישי עדיף אפילו חודשיים מראש עקב ביקוש גבוה. 

איפה כדאי להצטלם? בסטודיו או בטבע? 

באופן כללי אני אישית מאוד אוהבת את הטבע, אך זו לחלוטין שאלה שאתם צריכים לשאול אותה את עצמכם ולפי האופי המשפחתי שלכם. מה אתם אוהבים יותר? ולמה אתם יותר מתחברים ? ליער, לטבע ומשהו יותר טבעי מבחינת הסביבה? או בעצם לסביבה שהיא נטולת זמן ומקום ומאוד נקייה וקלאסית? תשאלו את השאלות האלו את עצמכם בתור הורים, ואני בטוחה שתגיעי לתשובה!

האם אני צריכה לדאוג לפרטי לבוש?

בהחלט! על מנת שהתמונות הסופיות יהיו יפיפיות, הרמוניות ונעימות לעין ממש כמו שאת רואה כאן אצלי באתר אני עוזרת לכם בבחירת הבגדים שאתם מביאים. אני מנחה אותך אילו צבעים מתאימים לך ולמשפחתך ומה יכול להשתלב טוב האחד עם השני. את יכולה לשלוח לי לווצאפ את הפריטים שאת מתלבטת עליהם ואנחנו מחליטות יחד על הסטים השונים לצילומים.  

 

 

מה בנוסף לזה צריך להביא לצילומים?

כאשר יש ילדים קטנים, אני תמיד ממליצה להביא בובה או משחק כלשהו שהם מאוד אוהבים! המשחק גורם להם להיות בעשייה שהיא מאוד מוכרת להם וכך הם פחות חוששים להצטלם ולפעמים, אפילו שוכחים שאני שם. בנוסף אני כמובן רוצה לייצר לכם תמונות נעימות וטבעיות על מנת להעביר את האווירה והאופי המשפחתי שלכם בתמונה, ולכן אבקש להביא אתכם פריטים אישיים שלכם. 

 

באילו ימים ושעות נערכים הצילומים?

צילומי הסטודיו נערכים בימים ראשון עד חמישי מהשעה 9:30-17:00

צילומי הטבע נערכים בימים ראשון עד שישי שעה וחצי לפני השקיעה. 

 

מה ההבדל בין עריכה בסיסית ועריכה אמנותית? ומי בוחר את התמונות לעריכה האמנותית?

בעריכה הבסיסית אני עוברת על כל התמונות ובוחרת את הטובות ביותר( בסופו של דבר אני מורידה את התמונות שהייתם באמצע תנועה או מישהו מבני המשפחה עצם עין. כל השאר שלכם!) . לאחר מכן אני בודקת האם הצבעוניות וכמות האור בתמונה נכונים לכל תמונה ולפי זה עורכת את התמונות עבורכם, על מנת שתקבלו את התמונות בצורה הטובה ביותר. לאחר פעולה זו אתם רואים את התמונות בגלריה פרטית ובוחרים בעצמכם את התמונות שתרצו לעריכה האמנותית. בעריכה זו אני עורכת את עור הפנים, מוסיפה תוספות מיוחדות של אור, רקע וטקסטורה במידת הצורך על מנת שהתמונות הסופיות יהיו WOW. 

לפי מה כדאי לבחור את הצלמת שאצלה אצטלם?

קודם כל את צריכה להבין איזה סגנון את אוהבת ומה מתאים למשפחתך. האם את אוהבת הרבה ירוק וטבע? או בכלל סטודיו נקי באווירה קלאסית ונקייה? או לחלוטין משהו שונה ובסגנון לייף סטייל? מאוד חשוב שתביני עם עצמך למה את מתחברת. לאחר מכן חפשי צלמות משפחה ותראי את הצילומים שלהן. לאחר שהבנת מה את אוהבת ויש לך כמה שבחרת, תתחילי לשלוח הודעה בפייסבוק, או בתיבת ההתקשרות באתר. המטרה היא שיחת טלפון, שתביני בשיחה עם הצלמת האם את מתחברת והאם יש כימיה ביניכן ובעיקר האם היא עונה על הצורך שלך. 

  

 

 

כדי לשמוע ממני עוד ולהבין סופית האם אני הצלמת שלך, את מוזמנת להשאיר לי פרטים ואחזור אלייך 

התקשר עכשיו

bottom of page