top of page

מידע על צילומי בוק בת מצווה

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
-

מה כדאי לדעת כאשר את מחפשת צילומי בוק בת מצווה? ואיך כדאי לבחור את הצלמת שלך?

מתי כדאי לעשות צילומי בוק בת מצווה?

צילומי בוק הבת מצווה הוא התיעוד של הבת שלך הופכת מילדה לנערה. לרוב צילומי הבוק נעשים לטובת האלבום אשר יהיה מוצג באירוע הבת מצווה שלה אך בהחלט אפשרי לקבוע צילומים גם במידה ואין אירוע. עצם הצילומים הם חגיגה כשלעצמם!   

כמה זמן לפני האירוע מומלץ להצטלם? וכמה זמן לפני כדאי לשריין תאריך לצילומים?

בגלל שיש כאן תהליך ארוך ומחושב היטב בו כל פרט ופרט חשוב, ההמלצה שלי על מנת שלא תהיו בלחץ לקראת האירוע ועל מנת שהבוק יהיה מוכן בזמן, להצטלם בין שלושה לארבעה חודשים לפני האירוע. ולכן אמליץ לשריין מראש תאריך לצילומים, כחמישה חודשים לפחות לפני האירוע. 

איפה כדאי להצטלם? בסטודיו, בטבע או בכלל בנוף אורבני? ואיפה הצילומים מתרחשים? 

האמתי שאני אוהבת את שלושת האופציות כי הן יוצרות גיוון גדול בבוק הבת מצווה. אצלי יש לך מגוון אפשרויות מבחינת לוקיישנים ובגלל שזמן הצילומים ארוך אנחנו למעשה יכולות לעבור ממקום למקום ולערבב בין הסגנונות השונים וכך לייצר לביתך את הבוק המושלם והמגוון ביותר! כל הלוקיישנים לצילום נמצאים באזור פתח תקווה.

האם אני צריכה לדאוג לפרטי לבוש?

בהחלט! מעבר לכך שאני מביאה אביזרים שונים וביגוד מיוחד אני רוצה שהתמונות ייצגו את הבת שלך, כפי שהיא ולא אף אחת אחרת, ולכן אבקש מכן להביא אתכם כמה סטים של לבוש. בנוסף, על מנת שהתמונות הסופיות יהיו יפיפיות, הרמוניות ונעימות לעין ממש כמו שאת רואה כאן אצלי באתר אני עוזרת לכם בבחירת הבגדים שאתם מביאים. במידה ויש צורך, אני מנחה אותך אילו צבעים יהיו מתאימים לצילומים ומה יכול להשתלב טוב יחד. אתם יכולים גם לשלוח לי לווצאפ את הפריטים שאתם מתלבטים עליהם ואנחנו מחליטים יחד על הסטים השונים לצילומים.

 

 

מה בנוסף לזה צריך להביא לצילומים?

בעיקר, המון מצב רוח! אני יודעת שלפעמים קשה לבנות לישון בלילה שלפני הצילומים כי הן מתרגשות ולפעמים היא אפילו יכולה להתעצבן מכלום. אבל היא כרגע ככה כי היא לחוצה ורוצה שייצא לה את הבוק הכי מושלם שיכול להיות כמו של שאר הבנות בכיתה ולכן העצה הכי טובה שאני יכולה לתת לך, זה פשוט להכיל אותה ולנסות לדבר איתה על זה בצורה עדינה ונעימה.  

באילו ימים ושעות נערכים הצילומים?

הצילומים נערכים בימים ראשון עד שישי כשלוש שעות לפני השקיעה. 

מה ההבדל בין עריכה בסיסית ועריכה אמנותית? ומי בוחר את התמונות לעריכה האמנותית?

בעריכה הבסיסית אני עוברת על כל התמונות ובוחרת את הטובות ביותר( בסופו של דבר אני מורידה את התמונות שהיא באמצע תנועה או שהיא עצמה עין. כל השאר שלכם!) . לאחר מכן אני בודקת האם הצבעוניות וכמות האור בתמונה נכונים לכל תמונה ולפי זה עורכת את התמונות עבורכם, על מנת שתקבלו את התמונות בצורה הטובה ביותר. לאחר פעולה זו אתם מקבלים את התמונות בגלריה פרטית ובוחרים בעצמכם את התמונות שתרצו לעריכה האמנותית. בעריכה זו אני עורכת את עור הפנים, מוסיפה תוספות מיוחדות של אור, רקע וטקסטורה במידת הצורך על מנת שהתמונות הסופיות יהיו WOW

לפי מה כדאי לבחור את הצלמת לבוק בת המצווה?

קודם כל את והיא יחד צריכות להבין איזה סגנון היא אוהבת ומה מתאים לה. מאוד חשוב שתבינו יחד למה היא מתחברת. לאחר מכן חפשו צלמות בוק בת מצווה ותראו את הצילומים שלהן. לאחר שהבנתם מה היא אוהבת ויש לכם כמה שבחרתם, תתחילו לשלוח הודעה בפייסבוק, באינסטגרם או בתיבת ההתקשרות באתר, ממש כאן למטה. המטרה היא שיחת טלפון, שתביני בשיחה עם הצלמת האם יש כימיה ביניכם ובעיקר האם היא עונה על הצורך של הבת שלך. 

  

 

כדי לשמוע ממני עוד ולהבין סופית האם אני הצלמת שלך, את מוזמנת להשאיר לי פרטים ואחזור אלייך 

bottom of page